Start Reading

Jak kupić samochód w USA

Ratings:
159 pages1 hour

Summary

Pracując w różnych okresach czasu w sześciu przedsiębiorstwach dilerowskich w USA sprzedając zarówno samochody importowane, jak i amerykańskie, tanie i luksusowe, w New Jersey i na Manhattanie, przekonałem się, że Polacy są często nieświadomi niebezpieczeństw związanych z zakupem samochodu i bardzo często są wykorzystywani przez nieetycznych sprzedawców, ponosząc przy tym ogromne koszty finansowe i emocjonalne.
Jeśli coś takiego przydarzyło się Państwu, Państwa rodzinie czy przyjaciołom, czy też planujecie Państwo zakup samochodu, ta książka pomoże Wam poznać proces sprzedaży, pułapki i niebezpieczeństwa, na jakie jesteście narażeni, a także sposoby ich uniknięcia. Jest to taki osobisty poradnik rzetelnego sprzedawcy.
Ja jedynie dzielę się wiedzą zdobytą z trudem przez wiele lat, która pomoże Wam zaoszczędzić tysiące dolarów, Państwo natomiast podejmiecie decyzję, jak te informacje najlepiej wykorzystać.
Takich opracowań w języku angielskim jest bardzo dużo, ale nie spotkałem jeszcze dobrego i zwięzłego poradnika w języku polskim. Zapraszam do lektury.

Read on the Scribd mobile app

Download the free Scribd mobile app to read anytime, anywhere.