Genießen Sie von Millionen von eBooks, Hörbüchern, Zeitschriften und mehr - mit einer kostenlosen Testversion

Nur $11.99/Monat nach der Testversion. Jederzeit kündbar.

Světelná poselství z Plejád 1: Přestup do páté vědomostní dimenze
Světelná poselství z Plejád 1: Přestup do páté vědomostní dimenze
Světelná poselství z Plejád 1: Přestup do páté vědomostní dimenze
eBook200 Seiten3 Stunden

Světelná poselství z Plejád 1: Přestup do páté vědomostní dimenze

Bewertung: 2 von 5 Sternen

2/5

()

Über dieses E-Book

"Nechte vaše životy plynout v radosti a ve spokojenosti!"
Plejáďané jsou bytosti nacházející se ve vyšších vědomostních sférách. Jde jim o to, pomoci nám též do těchto vědomostních dimenzí vstoupit. Při tomto procesu nás láskyplně doprovázejí. Sdělují nám, jak fungují kosmické zákony a jakou roli hrají pro naši lidskou společnost. Osvětlují nám matriční sítnici naší planety a naše napojení na geometrickou strukturu naší planety. Vysvětlují úlohu a vývoj člověka a vliv tmavých sil na naši civilizaci. V této knize jde také o partnerství, sebelásku, osvobození se o ega a zharmonizování našeho těla s naší duší.
Každá kapitola nabízí velké množství informací a cvičení.
Vyčistěte vaše karmické a lidské záležitosti a navyšte tím vaše spirituální vědomí. Již tím, že čtete tuto knihu, jste automaticky na sílu Plejáďanů napojeni.

Pavlína Klemm, narozena v České republice, žije nyní v blízkosti Mnichova. Je vyškolena v technikách Quantového léčení, Reconnective Healing podle Dr. Erica Pearla a Nové homeopatie podle Ericha Körblera. Dále je vyškolena od Doreen Virtue a v ruských léčebných metodách. Od jejího dětství je v kontaktu se světelným světem.
SpracheDeutsch
HerausgeberAMRA Verlag
Erscheinungsdatum7. Mai 2018
ISBN9783954473656
Světelná poselství z Plejád 1: Přestup do páté vědomostní dimenze
Vorschau lesen

Ähnlich wie Světelná poselství z Plejád 1

Ähnliche Bücher

Rezensionen für Světelná poselství z Plejád 1

Bewertung: 2 von 5 Sternen
2/5

1 Bewertung0 Rezensionen

Wie hat es Ihnen gefallen?

Zum Bewerten, tippen

  Buchvorschau

  Světelná poselství z Plejád 1 - Pavlína Klemm

  ÚVOD

  Moje navázaní na světelný svět a mé kontakty s plejádskou civilizací

  Milí čtenáři a zároveň poslové světla!

  Dovolte mi, abych vás nazývala tímto překrásným oslovením, zrovna tak jak to dělají naši kosmičtí přátelé a pomocníci!

  Vy, kteří jste se rozhodli změnit vaše bytí na naší překrásné planetě Zem k pozitivnímu, patříte k těm, kteří jsou pro nás všechny důležití. Ne náhodně jste se dostali ke čtení této knihy plné světla a lásky, ale zároveň i apelujících upozornění a varování. Spousty neutuchajících poselství s cílem pomoci a záchrany naší společnosti, planety a v neposlední řadě záchraně lidské populace a rasy zvané člověk.

  Moje první kontakty se světelným světem jsem začala prožívat v roce 2005. Tenkrát jsem začala dostávat a sepisovat poselství od mých světelných průvodců a lidí, kteří postoupili již do nebeských sfér. Kontakt se světelným světem byl mým velkým přáním a toto přání mi bylo splněno a pro mě je to veliký dar.

  Přes tato překrásná poselství plná lásky a pochopení jsem směla vstoupit do světa andělského. Andělé nesou v sobě bezpodmínečnou lásku a frekvenci boha a mně bylo dovoleno tuto lásku boha pocit’ovat na vlastní duši.

  Kdo zažil a mohl cítit tuto bezpodmínečnou, ano, opravdu bezpodmínečnou lásku a pomoc na „vlastní kůži", bude navždy chápat, jak překrásná a milující je tato sféra, v které se pohybují a z které nám tuto překrásnou frekvenci předávají. Kdo může své světelné bytosti, at’ již jakýmkoliv způsobem vnímat, potvrdí, že tato láska je nezaměnitelná.

  Sepsala jsem s nimi spousty textů a cvičení, které nám lidem andělský svět daroval.

  Když jsem již frekvenci andělů přivykla a moje tělo a duše již byly natolik prosvětlené, že jsem mohla vnímat jakákoliv poselství, aniž bych pocit’ovala různé fyzické zátěže jako na začátku našich kontaktů, přišlo pro mě další překvapení a zároveň další dar „ze shora".

  Nikdy předtím jsem ani nepomyslela, že dostanu možnost napojení a zároveň kontaktu s našimi kosmickými rodinami! V roce 2013, když jsem se opět chtěla spojit se světem andělů, přihlásila se zčista jasna civilizace Plejádské společnosti. Sdělili mi své úmysly, sdělili, že mi důvěřují a že si mě vybrali jako kontaktní osobu pro příjem jejich informací. Napsali, že mě „jen" lehce pozmění moji matriční a DNA výbavu, abych byla schopna jejich vysoké frekvence zachytit. Dozvěděla jsem se, že budu schopna překódovat a přeložit jejich telepatickou světelnou řeč do řeči lidské.

  Bylo to pro mě veliké a ohromující překvapení a štěstí zároveň. Od mých prvních kontaktů s nimi musím podotknout, že se začaly dít opravdu zajímavé věci, které jsem dříve nebyla schopna vidět nebo vnímat.

  Když jsem začala s psaním první kapitoly této knihy, mohla jsem později večer pozorovat dvacetiminutový, neuvěřitelně mocný a pocitem absolutní harmonie nabitý barevný spektákl. Moje celá ložnice se zaplnila tmavě modrým světlem, následně se rozdělila do několika dimenzí a ploch (desek) zároveň a já viděla překrásné modré ornamenty, které se podobají holografickým obrázkům. Jakoby tyto zářivé ornamenty podobné geometrickým mandalám, prostupovaly několik dimenzí okolo mě najednou. Moje ruce začaly zářit tímto modrým světlem, byly prostupovány nejkrásnějšími paprsky a mé ruce nebyly v té době z masa a kostí, ale z modrého světla, které na nich vytvářelo energetizující struktury.

  Tyto barevné a jiné různé efekty mě doprovázejí velice často a tím mi ukazují jejich pravidelnou přítomnost.

  Po celou dobu psaní této knihy jsem byla „nabitá" energií. Celý den jsem v sobě cítila velikou sílu a energii a v noci ke mně mnohdy nepřicházel spánek, nýbrž opět tato silná krásná energie. Vzala jsem vždy tužku a papír do ruky a psala. Nepocit’ovala jsem žádnou únavu, ba naopak. Moje tělo se začalo omlazovat a dostávala jsem od něho přesné signály, jakou zdravou stravu potřebuje, co je pro něho dobré.

  Plejáďané jsou ochotni okamžité pomoci, pokud je o to celým srdcem požádáte. Jsou to bytosti vyšší vědomostní úrovně a jde jim o to, nám do této úrovně dopomoci a doprovodit nás. Jako například...

  Má nejmladší dcera, které bylo v okamžiku tohoto zážitku 13 let, mě právě poprosila o vysvětlení, co znamená vlastně „ego. Když jsem jí vše vylíčila a vysvětlila, rozhodla se okamžitě, že své ego chce odložit ale neví, jak to provést. Poté, co vyslovila tuto větu, se začaly dít opravdu neuvěřitelné věci. Mohla jsem asi dvacet minut vlastním zrakem pozorovat, jak se tělo mé dcery začíná přeměňovat na miliardy světelných částic, aniž by ona sama fyzicky něco zaznamenala. Hned nato se začaly objevovat v místnosti zlatostříbrné holografické plochy, místnost se opět rozložila do několika prostorových dimenzí. Tělo mého dítěte se začalo světelně rozdělovat do čtverců, které se samostatně pohybovaly. Nakonec se začaly přes její tělo pokládat odspoda nahoru zlaté kruhy. Má dcera se celou dobu tohoto „čištění ega cítila úplně normálně, zaznamenala jen větší teplo na těle.

  Na prosbu vyčištění ega a pravděpodobně k tomu navíc prosbu od dítěte „přišli" okamžitě a začali jednat. (při psaní knihy mi začalo být jasné, o co tu vlastně šlo a jak vše probíhá)

  Tím, že tuto knihu čtete, budete automaticky na sílu Plejád napojeni a já vám mohu zaručit, že se budete tímto pročišt’ovat, jak to bylo v mém případě. Nebo v případě mé nejstarší dcery Nicole, která knihu překládala do němčiny a již při překládání cítila, že její tělo dostává různé ozdravující impulzy.

  Dostala jsem od nich i spousty jiných informací mimo psaní mé knihy. Jednou mi sdělili, že se za krátkou dobu objeví v Německu kruh v obilí, vytvořený jejich civilizací. Mezitím jsem na tuto informaci zapomněla a nemyslela jsem na ni. Za pár týdnů, v srpnu 2014 jsem se dočetla v novinách, že v blízkosti Ammersee, v těsné blízkosti satelitní oblasti, vznikla přes noc hotová senzace. Kruh v obilí... Samozřejmě jsme se tam hned rozjeli a nechali na sebe energii a poselství tohoto kosmického úkazu působit. Cítila jsem, že jde o poselství týkající se komunikace mezi lidmi a zároveň mezi lidmi a ostatními kosmickými rodinami. Znovuvytvoření harmonie. Kruhy značí vždy ucelení a nekonečnost určitých systémů.

  V této podstatně krátké době mých kontaktů s Plejáďany cítím, že se mi ještě více navýšilo spirituální vědomí, jsem spojena s mým nitrem více než kdy předtím a dokážu okamžitě rozeznat, co dělá mé duši dobře a co ne. Mám větší intuici a cítím, že jsem vedena svým životem podle „mého" životního plánu.

  Přeji i Vám, poslové světla, aby i Vám se podařilo najít svoji esenci a nalézt světlo ve vašich srdcích. Přeji Vám, aby při čtení této knihy Vám bylo umožněno co největší pročištění těla a duše a bylo Vám tímto umožněno opravdové napojení na světelný svět a tím na pozitivní kosmické zákony.

  Díky této knize Vám bude jasné, jak kosmické zákony fungují, a bude vám vysvětleno, jakou roli pro naši lidskou společnost a nás samotné tyto zákony mají.

  V každé kapitole je velké množství informací, které mají velice často hluboký význam a pochopení celého světa okolo nás. Proto nadiktovali všechny kapitoly v takové délce, v jaké jsme my, lidé, schopni informace pojmout a hlavně je pochopit a zapamatovat si. Nespěchejte se čtením a nechte tyto řádky na sebe působit.

  Přeji Vám při čtení této knihy prožívat to, co jsem prožívala já při jejím psaní. Dejte své duši možnost poznat nové horizonty a dejte jí možnost do těchto nových horizontů vstoupit.

  Mír a lásku v srdcích Vám přeje Pavlína

  KAPITOLA 1

  Galaktické pozdravy a úvodní informace

  Plejádská civilizace mluví

  My, civilizace Plejádských souhvězdí, souhvězdí Orionu, Siriusu a Arkturianu, srdečně zdravíme!

  S civilizacemi ostatních vesmírných národností se nespojuje ještě mnoho lidí, ale my věříme, že právě touto cestou a napojením získáte nové nadhledy a potřebné informace pro vaši budoucnost.

  Věřte, že brzy nastane doba, kdy se budeme moci vašemu pozemskému fyzickému světu ukázat, s vámi komunikovat a neustále předávat informace pro vás potřebné a pro vás nezbytné. Doposud jsme se mohli ukazovat jen pár lidem, o kterých jsme věděli a víme, že nás nezklamou, že informace, které jim předáme, nebudou zneužívat a ponechají je v tajemství, aby nevznikla ve vašem lidském světě panika.

  Měli byste vědět, že ne všichni lidé a všechny národnosti jsou připravené s námi kontakt navázat nebo dokonce naši přítomnost připustit!

  Chápeme, že váš filmový průmysl způsobil nepříjemné situace, které je pro nás obtížné napravit. Samozřejmě existují civilizace, které ani my nepovažujeme za mírumilovné. Tyto civilizace nemají na planetě Zemi co pohledávat. Jsou to národy, které se podobají některým vaším barbarským civilizacím, které chtějí jen dobývat a ohrožovat ostatní. Vyloženě okupují. Daří se jim to ale jen u planet a u planetárních společností, které sami nemají strukturu a které nemají Kristovu víru a vědění v sobě. Některé civilizace se nechají ‚přemluvit‘ a přidají se k těmto barbarským mimozemským civilizacím.

  Naše vysoce vyspělá civilizace Plejádské, Orionské, Siriuské a Arkturiánské společnosti neustále ochraňuje vaši planetu Zem, mléčnou dráhu a celou hvězdnou galaxii, která k vám patří. To je i naše území. Žijeme zde společně miliardy let, jsou tu i jiné významné mimozemské společnosti, které se vaší lidské rase velice podobají. Vaše planeta patří ještě doposud k jedné z mála planet, které nenašly cestu k vesmírným zákonům a vibracím. To znamená zcela přesně to, že se lidská rasa z většiny trápí a utápí v lidských problémech a nesnázích a nečistí pravidelně svá srdce a těla fyzická a éterická. Je tu mnoho spirituálních učitelů, které jsme k vám poslali, nebot’ vašim úkolem je pročistit se a vstoupit do páté dimenze bez zátěží a nečistých vibrací.

  Věřte, že život v páté, šesté a následně sedmé dimenzi je nejkrásnější. Chtěli bychom vám v tomto přestupu pomoci. My vidíme, že na to sami pomalu nestačíte a chtěli bychom se vám ukázat, pomáhat v naší pravé podstatě a spolupracovat s vámi ruku v ruce do budoucnosti.

  Víme, že pokud naši pomoc přijmete, nebudete litovat a vaše pročištění karmických a lidských záležitostí nabyde na ohromné rychlosti.

  Doposud jsme se objevovali jen zřídka a komunikovali jsme s vaší společností jen přes pár lidských jedinců, kteří dokáží naše impulsy a informace zachytit.

  Můžeme s vámi komunikovat přímo z naší planety nebo souhvězdí. Vzdálenost pro nás nehraje roli, protože se umíme napojit na myšlenky a srdeční sílu těchto jedinců. Umíme se též pohybovat silou myšlenek a vůle. Nepotřebujeme různá paliva a suroviny k pohonu našich vesmírných lodí.

  Nepotřebujeme ani váš obdiv nebo strach.

  Chceme jen pomoci.

  PROTO TU JSME.

  Jsme vedle vás. V dimenzi, kterou nevidíte, ale která je měřitelná.

  Brzy se začneme ukazovat. Brzy nastane doba sdružení národů a civilizací. Pozemských i vesmírných.

  Mléčná galaxie je překrásná a obrovská, ale přesto titěrná jako zrnko písku v poušti. Tak malinká je naše společná galaxie v prostoru univerza.

  Naše planetární sdružení

  Gefällt Ihnen die Vorschau?
  Seite 1 von 1