Sie sind auf Seite 1von 4

1

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54

Bunuri
ALFA ROMEO SPIDER
ATV DINLI
ATV DINLI
ATV DINLI
ATV LINHAI
ATV LINHAI
ATV LINHAI
AUDI A6
AUDI A6 REZERVAT
AUDI A8
AUDI Q7
BMW 118D
BMW M3
BMW 330XI
BMW 523i
BMW 650 I
BMW 730D
BMW 730D
BMW X5
CHEVROLET SPARK
CHEVROLET HHR
CITROEN C5
CITROEN C5
CITROEN C5
CITROEN JUMPER DOUBLE CAB
DACIA DROP SIDE
DACIA DROP SIDE
DACIA LOGAN 1.6
DACIA LOGAN PREFERANCE
DACIA LOGAN 1.4
DACIA LOGAN PICK-UP
DACIA LOGAN PICK-UP
DAEWOO CIELO
DAEWOO CIELO
DAEWOO CIELO
DAEWOO CIELO
DAEWOO CIELO
DAEWOO MATIZ
DAEWOO MATIZ
DAEWOO MATIZ
DAEWOO MATIZ
DAEWOO MATIZ
DAEWOO MATIZ
DAEWOO MATIZ
DAEWOO MATIZ
DODGE CALIBER
FIAT ALBEA
FIAT DOBLO REZERVAT
FIAT DUCATO MICROBUZ
FIAT DUCATO MICROBUZ
FIAT LINEA
FORD FIESTA
FORD FIESTA
FORD FIESTA

Nr.
Inmatriculare
B-148575
B-85-UHV
B-85-UHT
B-85-UHX
B-81-WBO
B-82-DZP
B-82-DZR
B-93-CXY
B-92-DKL
B 91HKZ
B-205
B-96-WJF
B-92-TBI
B-33170
B-158994
NEINMATR.
B-12-PVE
B-131276
B-91-JGX
B-53045
NEINMATR.
B-55-JHW
B-61-RFW
B-62-YRX
B-75-YOI
B-56-RUV
B-56-RUW
B-31-HLP
B-17-TNC
B-71-GKH
B-93-DLK
B-94-DLK
B-36-JNE
B-39-VJT
B-53-ZHJ
B-53-JFH
B-53-JFN
B-68-ABP
B-63-JCP
B-36-EGT
B-42-HXJ
B-39-WCF
B-69-WAI
B-45-XCL
B-69-WAI
B-94-BOD
B-57930
B-104794
NEINMATR.
NEINMATR.
B-73-ULC
B-58-CVK
B-85-KSE
B-85-KRZ

Culoare
NEGRU
PORTOCALIU
PORTOCALIU
PORTOCALIU
GALBEN
GALBEN
ALBASTRU
NEGRU
GRI
ALBASTRU
NEGRU
ALBASTRU
NEGRU
GRI
GRI
GRI
NEGRU
GRI
ALBASTRU
ALB
NEGRU
NEGRU
GRI
GRI
ALB
ALB
ALB
GRI
ALB
GALBEN
ALB
ALB
GRI
GRI
GALBEN
GALBEN
GALBEN
ALBASTRU
ALBASTRU
ALB
ROSU
ROSU
GALBEN
GRI
GALBEN
NEGRU
GRI
ALB
ROSU
ROSU
GRI
NEGRU
ALB
ALB

Numar
locuri
2
2
2
2
2
2
2
5
5
5
5
5
4
5
5
4
5
5
5
5
5
5
5
5
7
2
2
5
5
5
2
2
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
2
14+1
14+1
5
5
5
5

Cutie
viteze
5+1
AUT.
AUT.
AUT.
AUT.
AUT.
AUT.
AUT.
AUT.
AUT.
AUT.
5+1
6+1
AUT.
AUT.
AUT.
AUT.
AUT.
AUT.
5+1
5+1
5+1
6+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
AUT.
5+1
5+1
6+1
6+1
5+1
5+1
5+1
5+1

Tip
Capacitate Combu
Tapiterie
Cilindrica
stibil
TEXTIL NEGRU
1,970
B
PIELE NEGRU
262
B
PIELE NEGRU
262
B
PIELE NEGRU
262
B
PIELE NEGRU
275
B
PIELE NEGRU
275
B
PIELE NEGRU
275
B
PIELE NEGRU
2,967
D
PIELE BEJ
2,967
D
PIELE MARO
4,172
B
PIELE BEJ
3,597
B
TEXTIL GRI
1,993
D
PIELE NEAGRA
3,999
B
PIELE GRI
2,979
B
PIELE NEGRU
2,497
B
PIELE ROSIE
4,799
B
PIELE NEGRU
2,926
D
PIELE NEGRU
2,993
D
PIELE BEJ
2,993
D
TEXTIL GRI
796
B
PIELE NEGRU
2,384
B
TEXTIL GRI
1,997
D
TEXTIL NEGRU
1,997
D
TEXTIL BEJ
1,997
D
TEXTIL GRI
2,198
D
TEXTIL GRI
1,870
D
TEXTIL GRI
1,870
D
TEXTIL GRI
1,598
B
TEXTIL GRI
1390
B
TEXTIL GRI
1390
B
TEXTIL GRI
1460
D
TEXTIL GRI
1460
D
TEXTIL GRI
1,498
B
TEXTIL GRI
1,498
B
TEXTIL GRI
1,498
B+ GPL
TEXTIL GRI
1,498
B
TEXTIL GRI
1,498
B
TEXTIL GRI
796
B
TEXTIL GRI
796
B
TEXTIL GRI
796
B
TEXTIL GRI
796
B
TEXTIL GRI
796
B
TEXTIL GRI
796
B
TEXTIL GRI
796
B
TEXTIL GRI
796
B+ GPL
TEXTIL GRI
1,998
B
TEXTIL BEJ
1,242
B
TEXTIL ALBASTRU
1,248
D
TEXTIL MARO+ALBASTRU 2,287
D
TEXTIL MARO+ALBASTRU 2,287
D
TEXTIL NEGRU CU GRI
1,368
B
TEXTIL GRI
1,388
B
TEXTIL GRI
1,388
B
B
TEXTIL GRI
1,388

Serie Sasiu
ZAR91600007014922
RFWAJ94C88T000740
RFWAL94C78T000352
RFWAJ94C28T000748
LL8ATW4Y370J00024
LL8ATW4Y570J00025
LL8ATW4Y670J00017
WAUZZZ4F57N083502
WAUZZZ4F15N042829
WAUZZZ4E94N020129
WA1AY74LX7D039041
WBAUG31040PU13704
WBSWD91000PY30947
WBAEW51090PG00684
WBANE31020B946206
WBAEA51030CV55017
WBAGE61040DN51281
WBAGM21010DR58681
WBAFB710X0LX43689
KL1KF484J5C013531
3GNDA53PX8S603277
VF7RCRHRG76614860
VF7RCRHRH76802431
VF7DCRHZB76437405
VF7YCBMGC11294103
UU1D471677A500113
UU1D471677A500112
UU1LSDABH34384856
UU1LSDAEH37884478
UU1LSDAEH37884733
UU1USD1K540112589
UU1USD1K539714412
KLATF19V14D064472
KLATF19Y15D069050
KLATF19Y16D080261
KLATF19Y16D080165
KLATF19Y16D080167
UU6MF48417D111301
UU6MF48417D101440
UU6MF48414D051953
UU6MF48415D073161
UU6MF48415D066735
UU6MF48417D110457
UU6MF48415D081305
UU6MF48417D110457
1B3HBG8B77D305687
ZFA17800006373617
ZFA22300005397043
ZFA25000001506244
ZFA25000001507392
ZFA32300003058430
WF0DXXGAJD2A36069
WF0HXXGAJH8G73614
WF0HXXGAJH8G73620

Numar
Kilometri
44,040
4,578
4,078

126,646
223,571
131,168
95,736
153,044
43,000
164,012
67,098
2,496
230,593
197,967
113,555
83,216
9,350
114,644
34,882
282,741
99,890
102,082
139,663
98,979
100,545
306,579
145,157
112,994
151,126
128,662
112,705
119,364
176,798
120,325
105,532
120,688
119,076
173,404
143,098
88,169
143,098
57,161
164,067
154,473
3,000
6,000
76,070
141,768
144,711
108,365

An
Fabrica
tie
2004
2007
2007
2007
2007
2007
2007
2007
2005
2004
2007
2005
2007
2002
2005
2008
2001
2004
2005
2005
2008
2004
2007
2004
2008
2006
2006
2005
2007
2007
2008
2008
2004
2004
2006
2006
2006
2007
2007
2004
2005
2005
2007
2005
2007
2008
2005
2006
2008
2008
2007
2002
2008
2008

Pret de
Vanzare (Eur
Fara Tva)
5,800
800
800
800
800
800
800
14,000
9,000
12,500
17,000
8,200
29,830
7,900
14,500
45,500
5,000
14,000
16,000
1,800
11,000
3,800
10,000
2,900
9,500
1,800
1,800
2,000
2,700
2,000
3,200
3,500
1,800
2,000
1,000
2,000
1,500
1,500
1,500
1,000
1,000
1,200
1,600
1,300
1,600
6,500
2,900
3,800
15,000
15,000
3,900
2,400
3,520
3,850

Pret de
Vanzare (Eur
cu Tva)
7,192
992
992
992
992
992
992
17,360
11,160
15,500
21,080
10,168
36,989
9,796
17,980
56,420
6,200
17,360
19,840
2,232
13,640
4,712
12,400
3,596
11,780
2,232
2,232
2,480
3,348
2,480
3,968
4,340
2,232
2,480
1,240
2,480
1,860
1,860
1,860
1,240
1,240
1,488
1,984
1,612
1,984
8,060
3,596
4,712
18,600
18,600
4,836
2,976
4,365
4,774

55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108

Bunuri
FORD FIESTA
FORD FOCUS
FORD FOCUS
FORD FOCUS
FORD MONDEO
FORD TRANSIT
FORD TRANSIT
GEELY CK
GEELY
HONDA ACCORD
HONDA ACCORD REZERVAT
HYUNDAI ACCENT
HYUNDAI ACCENT
HYUNDAI COUPE
HYUNDAI SANTA FE
HYUNDAI TUCSON
HYUNDAI TUCSON 4x4
HYUNDAI TUCSON
HYUNDAI TERRACAN
HYUNDAI TUCSON
INFINITI FX35
IVECO DAILY
IVECO DAILY
IVECO DAILY
IVECO DAILY
IVECO DAILY
JEEP GRAND CHEROKEE
KIA K2500
KIA OPIRUS
KIA RIO
KIA SORENTO
KIA SORENTO
KIA SORENTO
KIA SORENTO
KIA SORENTO 2,5 CRDI
KIA SORENTO 2,5 CRDI
KIA SPORTAGE
KIA SPORTAGE
KIA SPORTAGE
KIA SPORTAGE
LADA 112
LADA NIVA
LADA NIVA
LADA NIVA
LEXUS GX470
LEXUS IS 250
MARTIN MOTORS CEO 2.4
MERCEDES A KLASSE
MERCEDES C200 KOMPRESOR
MERCEDES BENZ E 500 4 MATIC
MERCEDES BENZ GL320
MERCEDES CLS 63 AMG
MERCEDES S63 AMG
MERCEDES SPRINTER

Nr.
Inmatriculare
B-85-KSD
B-91-TYI
B-20-NPM
B-91-EDN
B-53-JSP
B-69-NFI
B-79-HLG
B-14-SHX
B-67-RTP
B-73-TVI
B-123-MMT
B-134701
B-96-EUO
B-79-HCK
B-68-EMN
B-85-MJG
NEINMATR.
B-15-NPD
B-64-NSK
B-77-NBO
NEINMATR.
B-73-NHE
B-20-GPA
B-44-YUC
B-80-HIV
B-80-HIW
B-073117
B-78-GZH
B-15652
B-70945
B-62069
B-63089
B-109206
B-21-UKK
B-31617
B-139804
B-91-HPZ
B-63-TZZ
B-19-DKN
B-1502987
B-155725
B-134948
B-135217
B-135225
B-93-DGU
B-133152
B-08893 (EXPIRAT)
B-92-LBY
B-17-BXP
B-19-SWZ
B-82-ZJW
B-72-ZYR
B-84-LZB
B-86-KZL

Culoare
ALB
ALBASTRU
ALBASTRU
ROSU
GRI
ROSU
ALB
NEGRU
NEGRU
GRI
GRI
VISINIU
GRI
ARGINTIU
GRI
NEGRU
VERDE
ALBASTRU
ALBASTRU
NEGRU
NEGRU
ALB
ALB
ALB
ALB
ALB
ARGINTIU
ALB
NEGRU
GRI
ALBASTRU
NEGRU
NEGRU
GRI
GRI
GRI INCHIS
NEGRU
NEGRU
GRI
VERDE
GRI
ALB
ALB
ALBASTRU
GRI
GRI
VISINIU
NEGRU
GRI
NEGRU
ALB
ALBASTRU
NEGRU
ALB

Numar
locuri
5
5
5
5
5
3
3
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
3
3
17
3
3
5
3
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
4
4
8
5
5
5
5
5
7
4
4
3

Cutie
viteze
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
6+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
6+1
AUT.
6+1
6+1
5+1
6+1
5+1
AUT.
5+1
AUT.
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
AUT.
AUT.
6+1
6+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
AUT.
AUT.
5+1
5+1
AUT.
AUT.
AUT.
AUT.
AUT.
5+1

Tip
Capacitate Combu
Tapiterie
Cilindrica
stibil
TEXTIL GRI
1,388
B
TEXTIL GRI
1,560
D
TEXTIL GRI
1,388
B
TEXTIL NEGRU
1,753
D
TEXTIL NEGRU
1,998
D
TEXTIL GRI
1,998
D
TEXTIL NEGRU
1,998
D
PIELE GRI
1,342
B
PIELE GRI
1,342
B
PIELE NEGRU
1,998
B
PIELE NEGRU
2,204
D
TEXTIL BEJ
1,493
D
TEXTIL GRI
1,493
D
PIELE NEAGRA
1,973
B
TEXTIL NEGRU
2,188
D
TEXTIL NEGRU
1,975
B
TEXTIL CREM
1,991
D
TEXTIL BEJ
1,975
B
TEXTIL
2,902
D
TEXTIL GRI
1,991
D
PIELE BEJ
3,498
B
TEXTIL ALBASTRU
2,800
D
TEXTIL ALBASTRU
2,998
D
TEXTIL GRI
2,800
D
TEXTIL ALBASTRU
2,998
D
TEXTIL ALBASTRU
2,287
D
TEXTIL GRI
3,700
B
TEXTIL GRI
2,476
D
PIELE GRI
3,497
B
TEXTIL NEGRU
1,399
B
PIELE BEJ
2,497
D
TEXTIL GRI
2,497
D
TEXTIL GRI
2,497
D
TEXTIL GRI
2497
D
PIELE GRI
2,497
D
TEXTIL GRI
2,497
D
PIELE NEGRU
1,991
D
PIELE BEJ
1,991
D
TEXTIL NEGRU
1,991
D
TEXTIL NEGRU
1,991
D
TEXTIL
1,596
B
TEXTIL GRI
1,690
B
TEXTIL GRI
1,690
B
TEXTIL GRI
1,690
B
PIELE GRI
4,664
B
TEXTIL NEGRU
2,500
B
PIELE CAF AU LAIT
2,351
B
TEXTIL NEGRU + GRI
1,992
D
TEXTIL NEGRU
1,796
B
PIELE NEGRU
5,462
B
PIELE BEJ
2,987
D
PIELE GRI
6,209
B
PIELE NEGRU
6,209
B
TEXTILGRI
D
2,151

Serie Sasiu
WF0HXXGAJH8G73631
WF0WXXGCDW5C21705
WF04XXWPD45K05462
WF0NXXGCDN4C26447
WF0WXXGBBW3C64474
WFOVXXTTFV5U38356
WFOVXXBDFV5J22446
L6T7524597N021810
L6T7524S27N022085
JHMCL75808C210738
JHMCN15507C205380
NLHCM41VP7Z024891
NLHCM41VP8Z091622
KMHHN61DP7U257318
KMHSH81WP7U197888
KMHJM81BP8U869210
KMHJN81VP7U689136
KMHJM81BP7U714878
KMHNM81XP6U205153
KMHJM81VP8U791613
JNRAS08W88X205057
ZCFC65A0005492100
ZCFC65D0005728651
ZCF04070105210786
ZCFC65D0005705568
ZCFC3584005722197
1J4GS48K45C706541
KNESE01328K266494
KNELD224365093212
KNEDE241266034726
KNEJC521565546834
KNEJC521555493867
KNEJC521565573513
KNEJC521565584842
KNEJC521855380753
KNEJC524875681753
U6YJE55558L020963
KNEJE55557K392129
KNEJE55557K324497
KNEJE55556K280560
XTA21124050325946
XTA21214061826179
XTA21214061826425
XTA21214061828194
JTJBT20X460106837
JTHBK262205001269
LHA020GD26AS06667
WDD1690061J511329
WDD2040411A008278
WDB2110901B387222
4JGBF22E48A301898
WDD2193771A088364
WDD2211771A104986
WDB9046131R455722

An
Numar
Fabrica
Kilometri
tie
109,379
2008
178,905
2005
136,103
2006
263,847
2004
255,620
2003
20,938
2005
348,945
2005
54,733
2007
87,069
2007
79,798
2008
91,193
2007
131,685
2007
64,532
2008
122,933
2007
191,708
2007
47548- EPAVA
2008
93,815
2007
165,562
2007
121,601
2006
142,844
2008
23,662
2008
513,000
2004
45,042
2008
338,268
1999
111,563
2007
71,982
2008
82,546
2005
78,602
2008
23,718
2006
53,946
2006
151,305
2006
128,345
2005
168,399
2006
92,169
2006
64,817
2005
70,090
2007
92,135
2008
126,910
2007
117,728
2007
60,200
2006
58,300
2005
75,185
2006
82,634
2006
78,000
2006
88,172
2006
105,842
2005
630
2005
46,843
2007
19,682
2007
35,219
2008
65,046
2008
68,818
2006
161,934
2007
2003

Pret de
Vanzare (Eur
Fara Tva)
3,850
3,500
5,000
2,500
2,900
8,500
3,500
2,400
2,000
7,500
8,800
3,500
4,700
9,000
9,500
7,000
8,000
5,500
5,800
9,000
22,000
3,500
16,500
2,200
9,000
12,000
12,500
5,000
10,000
3,500
8,000
8,500
10,500
11,000
12,000
11,000
8,500
10,500
10,300
7,300
1,500
2,000
2,000
2,000
17,000
10,000
8,000
10,000
20,000
28,000
42,000
37,000
53,000
8,500

Pret de
Vanzare (Eur
cu Tva)
4,774
4,340
6,200
3,100
3,596
10,540
4,340
2,976
2,480
9,300
10,912
4,340
5,828
11,160
11,780
8,680
9,920
6,820
7,192
11,160
27,280
4,340
20,460
2,728
11,160
14,880
15,500
6,200
12,400
4,340
9,920
10,540
13,020
13,640
14,880
13,640
10,540
13,020
12,772
9,052
1,860
2,480
2,480
2,480
21,080
12,400
9,920
12,400
24,800
34,720
52,080
45,880
65,720
10,540

109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162

Bunuri
MERCEDES VARIO
MERCEDES VARIO
MERCEDES VITO REZERVAT
MITSUBISHI OUTLANDER
MITSUBISHI OUTLANDER
MITSUBISHI PAJERO
MITSUBISHI PAJERO
MITSUBISHI L200
MITSUBISHI PAJERO
OPEL ASTRA
OPEL ASTRA
OPEL ZAFIRA
PEUGEOT 1007
PEUGEOT 206
PEUGEOT 206 SEDAN
PEUGEOT 207
PEUGEOT 207
PEUGEOT 207
PEUGEOT 407
PEUGEOT BOXER
PEUGEOT BOXER
PEUGEOT BOXER
PEUGEOT BOXER
PEUGEOT BOXER
PEUGEOT BOXER
PEUGEOT PARTNER
PEUGEOT EXPERT
RENAULT LAGUNA
RENAULT LAGUNA
RENAULT LAGUNA
RENAULT ESPACE
RENAULT SCENIC
RENAULT VELSATIS
RENAULT FLUENCE REZERVAT
SAAB 93
SEAT CORDOBA
SEAT ALTEA
SHUANG HUAN
SHUANG HUAN
SHUANG HUAN
SHUANG HUAN
SHUANG HUAN
SHUANG HUAN
SHUANG HUAN
SHUANG HUAN
SHUANG HUAN
SKODA FABIA REZERVAT
SKODA SUPERB
SSANGYONG REXTON
SUBARU IMPREZA
SUBARU LEGACY
SUBARU TRIBECA
TOYOTA RAV 4
TOYOTA LAND CRUISER

Nr.
Inmatriculare
Culoare
B-81-BAK
ALB
B-81-HSM
ALB
B-85-ZRI
GRI
B-61505
GRI
B-14-RKX
NEGRU
B-86-GNX
NEGRU
NEINMATR.
GRI
B-35-TOD
ROSU
B-50-DIY
GRI
NEINMATR.
ALB
B-03-WPF
GRI
B-94-NNX
ALBASTRU
B-87-YGE
ROSU
B-14-BVN
GRI
B-82-MJB
GRI
B-78-VIF
PROTOCALIU
B-04-EOK
NEGRU
B-85-VMW
ROSU
B-78-WCA
GRI
B-73-EUE
ALB
B-22-LRF
ALB
B-22-RZO
ALB
B-22-LPY
ALB
B-22-ERF
ALB
B-22-EPW
ALB
B-90-NNG
ALB
B-73-WYV
ALB
B-53-BJM
ALBASTRU
B-45-EEK
NEGRU MAT
B-58-AFZ
GRI
B-57-GJX
GRI
B-58-GFH
GRI
B-66-AYE
GRI
B-32-XHH
GRI
B-100-TBI
GRI
B-66-LLP
MARO
B-74-KBK
GRI
B-156986
GRI
B-156984
NEGRU
B-157002
GRI
B-085186(EXPIRAT) NEGRU
B-154397
ROSU-VISINIU
B-154396
GRI
NEINMATR.
ARGINTIU
B-08893
ROSU
NEINMATR.
NEGRU
B-70-NPM
ROSU
B-62-PPS
NEGRU
B-152612
NEGRU
B-79-GZY
ROSU
B-17-ZIR
GRI
B-92-RBH
ALB
B-75-XWU
NEGRU
B-54-VTC
GRI

Numar
locuri
19+1
16+1
8+1
5
5
5
5
5
7
5
5
7
5
5
5
5
5
5
5
3
3
3
3
3
3
5
3
5
5
5
7
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
7

Cutie
viteze
6+1
6+1
6+1
5+1
6+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
6+1
6+1
6+1
6+1
6+1
6+1
5+1
5+1
6+1
6+1
6+1
5+1
5+1
6+1
5+1
AUT.
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
5+1
6+1
AUT.
6+1
AUT.

Tapiterie
ALBASTRU TEXTIL
TEXTIL ALBASTRU
TEXTIL NEGRU
TEXTIL NEGRU
PIELE NEAGRA
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
TEXTIL NEGRU
TEXTIL NEGRU
TEXTIL GRI
TEXTIL NEGRU
TEXTIL ALBASTRU
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
TEXTIL NEGRU
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
TEXTIL BEJ
PIELE ALBA
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
PIELE CREM
PIELE CAF AU LAIT
PIELE CREM
PIELE CAF AU LAIT
PIELE CREM
PIELE CAF AU LAIT
PIELE CAF AU LAIT
PIELE CAF AU LAIT
PIELE CAF AU LAIT
TEXTIL GRI
TEXTIL NEGRU
TEXTIL BEJ
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
PIELE NEGRU
PIELE NEGRU
PIELE NEGRU

Capacitate
Cilindrica
4,249
4,249
2,148
1,997
1,968
3,200
3,200
2,477
3,200
1,298
1,598
1,995
1,360
1,360
1,360
1,398
1,398
1,360
1,749
2,198
2,198
2,198
2,198
2,198
2,198
1,560
1,560
1,870
1,870
1,870
2,188
1,870
2,188
1,598
1,998
1,390
1,896
2,351
2,351
2,351
2,351
2,351
2,351
2,351
2,351
2,351
1,422
1,896
2,696
1,994
1,994
3,630
2,231
2,982

Tip
Combu
stibil
D
D
D
B
D
D
D
D
D
B
B
D
B
B
B
D
D
B
B
D
D
D
D
D
D
D
D
D
D
D
D
D
D
B
B
B
D
B +GPL
B +GPL
B +GPL
B +GPL
B +GPL
B +GPL
B +GPL
B +GPL
B
D
D
D
B
B
B
D
D

Serie Sasiu
WDB6703531N127803
WDB6683531N132942
WDF639705133991566
JMBXNCU2W6U001975
JMBXJCW8W8Z404423
JMBNV88W8J000584
JMBLNV98W7J003322
MMBJNKB407D079054
JMBLNV78W4J000127
WOLOTGF4845073416
WOLOAHL4872086593
WOLOTGF7552024571
VF3KMKFVB20034550
VF32BKFWA72775699
VF32BKFWA72774594
VF3WC8HZC34121060
VF3WC8HZC33925082
VF3WCKFVL33808255
VF36D6FYC21701606
VF3YCBMFC11281004
VF3YCBMFC11746437
VF3YCBMFC11735328
VF3YCBMFC11737698
VF3YCBMFC11735396
VF3YCBMFC11747795
VF3GJ9HWC8J090371
VF3XT9HUC64080697
VF1BGRR0630021543
VF1KG0R0625472182
VF1KG0G0628096780
VF1JK0HC628865471
VF1JA050528386026
VF1BJ0M0627499719
VF1LZB10544762005
YS3FF7CF9A6001480
VSSZZZ6LZ7R107063
VSSZZZ5PZ8R026397
LHA020GD46AS06606
LHA020GD96AS06634
LHA020GD26AS06605
LHA020GD46AS06640
LHA020GD46AS06668
LHA020GD86AS06611
LHA020GDX6AS06616
LHA020GD46AS06667
LHA020GDX6AS06643
TMBBE25J383040090
TMBDC23U179014465
KPTGOB1FS6P231510
JF1GH72W48G008077
JF1BL5LF38G040242
4S4WXFLU58S016441
JTMBB31VX06085683
JTEBZ29J100108600

An
Numar
Fabrica
Kilometri
tie
130,075
2007
157,923
2008
272,044
2007
111,176
2005
39,226
2008
227,697
2008
50,159
2008
62,044
2007
133,459
2004
162,270
2005
85,561
2007
155,704
2004
92,000
2005
61,839
2007
112,764
2007
111,999
2007
149,945
2007
53,353
2007
198,394
2007
28,920
2007
62,656
2010
15,104
2010
34,802
2010
90,682
2010
63,268
2010
207,858
2008
128,700
2007
187,391
2003
303,907
2001
186,007
2003
NU SE POT CITI 2003
EPAVA
2003
242,636
2002
39,153
2011
10,894
2010
182,322
2007
175,095
2008
4,550
2006
13,940
2006
19,950
2006
917
2006
56,725
2006
49,071
2006
26
2006
630
2005
5
2006
114,085
2008
141,924
2007
89,625
2006
37,916
2008
148,225
2008
120,412
2009
150,182
2007
2006
146,214

Pret de
Vanzare (Eur
Fara Tva)
25,000
24,400
11,500
5,000
15,000
13,500
18,000
7,900
7,800
3,500
5,800
5,000
2,900
3,000
3,000
4,500
5,500
5,000
4,900
7,000
14,500
16,800
16,800
13,500
14,500
3,800
7,500
3,500
2,900
2,900
3,200
1,200
2,900
8,500
26,000
4,000
7,500
8,000
8,000
8,000
7,600
8,000
8,000
8,000
8,000
8,000
4,700
8,000
9,000
13,500
8,500
22,000
12,500
25,000

Pret de
Vanzare (Eur
cu Tva)
31,000
30,256
14,260
6,200
18,600
16,740
22,320
9,796
9,672
4,340
7,192
6,200
3,596
3,720
3,720
5,580
6,820
6,200
6,076
8,680
17,980
20,832
20,832
16,740
17,980
4,712
9,300
4,340
3,596
3,596
3,968
1,488
3,596
10,540
32,240
4,960
9,300
9,920
9,920
9,920
9,424
9,920
9,920
9,920
9,920
9,920
5,828
9,920
11,160
16,740
10,540
27,280
15,500
31,000

163
164
165
166
167
168

Bunuri
TOYOTA LAND CRUISER
VOLVO XC 70
VOVLO XC 70
VOLVO S60
VW GOLF PLUS
VW GOLF

169

POLARIS FS IQ WIDETRAK
SNOWMOBILE

170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191

AUTOBUZ MARBUS VIVEO


AUTOCAMION MAN TGA
AUTOBASCULANTA BMC PRO 938
AUTOBASCULANTA BMC PRO 938
DAF XF 105
IVECO EUROCARGO
IVECO STRALIS
MERCEDES ACTROS
MERCEDES ACTROS
MITSUBISHI FUSO
MITSUBISHI FUSO
MITSUBISHI FUSO
MITSUBISHI FUSO
RULOTA CATERING NIEWADOW
REMORCA ABROLLANHANGER
REMORCA BASCULANTA PANAV
REMORCA BASCULANTA PANAV
REMORCA BASCULANTA PANAV
RENAULT MIDLUM
RENAULT VI
SEMIREMORCA JANHEL
SEMIREMORCA MERKER

Nr.
Inmatriculare
B-76-XZW
B-111-RAD
B-59-GZI
B-83-CNU
B-93-ZIR
B-42-NHM

B-81-HSL
B-06-MLP
B-91-WKD
B-93-NHL
B-91-MUJ
B-06-FRV
B-87-VPU
B-94-RBJ
B-76-RMH
B-41-USI
B-51-USI
B-91-USI
B-94-USI
B-68-VLU
B-61-HYE
B-93-XHA
B-93-XHC
B-93-XHB
B-93-HHW
B-61-FRV
B-76-RLZ
B-88-UCZ

Tip
Capacitate Combu
Cilindrica
stibil
2,982
D
2,400
D
2,401
D
2,401
D
1,390
B
1,896
D

Culoare
GRI
NEGRU
NEGRU
GRI
GRI
NEGRU

Numar
locuri
7
5
5
5
5
5

Cutie
viteze
6+1
6+1
AUT.
5+1
5+1
6+1

Tapiterie
TEXTIL GRI
PIELE NEGRU
PIELE NEGRU
PIELE NEGRU
TEXTIL NEGRU
TEXTIL GRI

ALB + NEGRU

AUTOMATA

PIELE NEGRU

750

6+1
AUT.
8+2
8+2
12+1
8+2
8+2
6+2
AUT.
6+1
6+1
6+1
6+1

TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
TEXTIL GRI
TEXTIL NEGRU CU
TEXTIL NEGRU
TEXTIL GRI
TESXTIL ALBASTRU
TEXTIL ALBASTRU
TEXTIL ALBASTRU
TEXTIL ALBASTRU
TEXTIL ALBASTRU

4,580
11,967
8,849
8,849
12,902
5,880
10,308
11,946
11,946
2,977
2,977
2,977
2,977

ALB
30+1
ALBASTRU
2
ROSU
2
ROSU
2
ROSU
2
ALB
2
ROSU
2
ROSU
2
ROSU+GALBEN
2
ALB MULTICOLOR
3
ALB MULTICOLOR
3
ALB MULTICOLOR
3
ALB MULTICOLOR
3
ALB
NEGRU
ROSU
ROSU
ROSU
ALB
3
ALB
3
ALBASTRU
ALB

Serie Sasiu
JTEBZ29J700147062
YV1BZ714481016756
YV1SZ799741163329
YV1RS714162532487
WVWZZZ1KZ8W516028
WVWZZZ1KZ5W144428

Numar
Kilometri
103,840
126,384
200,662
239,727
167,125
61,757

An
Fabrica
tie
2007
2008
2004
2006
2008
2005

Pret de
Vanzare (Eur
Fara Tva)
18,000
14,000
8,900
7,000
6,200
7,000

Pret de
Vanzare (Eur
cu Tva)
22,320
17,360
11,036
8,680
7,688
8,680

SN1PU7EE0BC126549

245

2010

8,500

10,540

D
D
D
D
D
D
D
D
D
D
D
D
D

ZX94080TS7ATV0278
WMAH20ZZZ2W046498
NMC938YDE8K100013
NMC938YDE8K100014
XLRTE47MSOE824036
ZCFA1TJ0202490305
WJMM1VTH404355453
WDB9301631L379357
WDB9540331K821195
TYBFE85BJ6DU13500
TYBFE85BJ6DU17876
TYBFE85BJ6DU13501
TYBFE85BJ6DU13498
SWNH1300050001433
WO9G07218WOH30050
TKPPS324085000444
TKPPS324085000443
TKPPS324085300421
VF644AGL000002924
VF654ANA000031962
ROVLW7M3310005
ZGPM300010Y004589

2007
2002
2008
2008
2008
2006
2008
2008
2003
2007
2007
2007
2007
2005
1998
2008
2008
2008
2008
2006
1998
2007

45,000
20,000
55,000
55,000
6,000
23,000
45,000
70,000
22,000
15,200
15,200
14,000

27,280
27,280
68,200
68,200
7,440
28,520
55,800
86,800
27,280
18,848
18,848
17,360

4,000
4,000
23,000
23,000
23,000
35,000
12,000
10,000
13,900

4,960
4,960
28,520
28,520
28,520
43,400
14,880
12,400
17,236

6+1
5+1

TEXTIL GRI + MARO


TEXTIL GRI

4,764
2,953

D
D

843,663
11,985
13,540
EPAVA
172,913
49,826
20,917
661,281
68,425
79,649
102,883
86,602

113,525
170,077