Sie sind auf Seite 1von 1

Carian

PUSAT SAINS NEGARA


Kuala Lumpur Cawangan Wilayah Utara

direktori

No. Tel: 03 2089 3400 / 03 2089 + samb.


Pusat Sains Negara Kuala Lumpur (PSNKL) Email : email@psn.gov.my

Pengarah PSN Kewangan

Nama Samb. Email Nama Samb. Email


Mismah binti Jimbun (Pengarah) 3530 mismah Asha Widianti binti Kamalul Arifin 3404 widianti
Norzainah binti Mohd Isa (PA) 3501 zainisa Malathi a/p Kannan 3415 malathi
Norfaraain binti Bakar 3421 faraain

Pentadbiran
Jangkau Luar Out-Reach
Nama Samb. Email
Nor Azlina binti Baharum (KPP) 3434 azlinabaharum Nama Samb. Email
Nurbaizura binti Rashid (PA) 3433 nurbaizura Norzilawati binti Md Kamsor (KPP) 3462 norzilawati
Syed Dhiya'uddin Aslah bin Syed Omar 3419 syed.dhiyauddin Tengku Mohd Hazimi bin Tuan Hassan 3493 m.hazimi
Rozita binti Dikon 3405 rozita Ahmad Fadhil bin Mohd Salleh 3414 ahmadfadhil
Mohd Hafiz bin Mat Tahir 3408 hafiz Jeff Johamson Anak Fredy 3420 jeff
Nurhafizan binti Durahim @Ebrahim 3406 nurhafizan Arif Fakhrie bin Johari 3469 arif
Muhamad Sufri bin Zakaria 3407 sufri Edward Motius - edward
Faridah binti Abdullah 3489 faridah
Norhaslinda binti Mohd Kaus 3410 linda
Mohd Tam Shil bin Sampul 3411 tamshil
Nor Hashima binti Mohd Yusof - shima Jangkau Dalam In-Reach
Mohd Fadhil bin Khalid 3412 fadhil
Shahrul Khairil Anuar bin Abd Rashid 3413 shahrul Nama Samb. Email
Azuranie binti Che Mat 3488 azuranie Low Yoon Keong (KPP) 3477 low
Nazrul bin Osman - nazrul Siti Aminah binti Abd Razis 3463 aminah
Muhammad bin Deraman 3417 muhammad Mohamad Firdaus bin Nawawi 3492 firdaus_nawawi
Che Ismi @ Abu Bakar bin Ismail 3416 - Siti Murnirah binti Jaafar 3490 murnirah
Elena Mazlinda binti Mazlan 3481 elena
Hjh. Norhanita binti Ab Hamid 3466 hanita
Nurul Hidayah binti Daud 3422 n.hidayah
Komunikasi Korporat Muhamad Azizul bin Azirid 3497 azizul
Nur Emielia binti Haron 3409 emielia
Nama Samb. Email Mior Syfulnizam bin Abdullah - mior
Muhammad Taufiq bin Mohamed 3409 taufiq Siti Aisyah binti Abdullah Bedd - christina
Ibrahim (Pegawai Penerangan)
Muhammad Arashy bin Mohd Azim 3495 arashy
(Pegawai Penerbitan)
Suhaile binti Jalaluddin (Pereka) 3455 suhaile Pameran
Ashiah binti Mohd Nor 3472 ashiah
Shuhaila binti Samat 3468 sue Nama Samb. Email
Rosmawati binti Mahmood 3471 rose Mohammad Fuad bin Rahman 3588 fuad
(KPP Kanan)
Nor Maizatul Azta binti Sanip (KPP) 3452 maizatul
Nurul Haizun binti Abd Ghani 3498 haizun
Teknologi Maklumat Nur Amira binti Abd Wahab 3464 amira
Mohd Zawawi bin Mohamad 3510 zawawi
Nama Samb. Email Norhafezah binti Husain 3484 norhafezah
Mohd Firdaus bin Mohd Poad 3520 m.firdaus Norakma binti Mohammad 3496 akma
Muhammad Solihin bin Tarmuji 3521 solihin Md Nasir bin Ngah 3428 nasir
Muhammad Ridhuan bin Jonis 3522 edwin Saripah Zarina binti Wan Abu Bakar 3456 zarina
Nur Amanina binti Hj. Yusoff 3465 amanina
Adam bin Abu Bakar 3467 adam
Md. Rofidi bin Ismail 3589 rofidi
Teknikal & Bangunan Azlan bin Zainal 3554 azlan
Hayati binti Ismail 3576 hayati
Nama Samb. Email Muhaizam bin Hamzah 3553 muhaizam
Hj. Sazwan bin Ishak 3535 sazwan Azham Auni bin Mohd Nor 3578 auni
Mohd Azwan bin Bakar 3573 azwan Muaalim bin Idris - muaalim
Mazuraini binti Sulaiman 3575 zura Mohd Razali bin Yusoh 3594 razali
Muhamad Fauzi bin Ismail 3595 mfauzi Mohd Zulkarnain bin Che Hassan 3579 zul
Che Hishamuddin bin Che Leh 3592 hisham Mohamad Azhar bin Ismail 3577 azhar
Faizal bin Che Hamad 3591 faizal Muhammad Ali Sufi bin Bekli 3580 alisufi
Nor Azli bin Sidi Ahmad - norazli Abd Shukor Al-Fariz bin Ahmad Sayuti 3512 fariz
Mohd Ali Nafiah bin Mansor 3578 alinafiah Mohd Rafaei bin Ibrahim - mdrafaei
Mohd Azli bin Ibrahim 3578 azli Abdullah bin Saari - abdullah
Ahmad bin Din 3579 ahmad
Mohd Shuib bin Najri 3580 shuib

No. Tel: 04 720 7700 / 04 720 + samb.


Pusat Sains Negara Cawangan Wilayah Utara (PSNCWU) Email : email@psn.gov.my

Pengurusan Pameran & Pendidikan Sains

Nama Samb. Email Nama Samb. Email


Marziana binti Abdul Halim 7702 marziana Hafizul Hanif bin Abu Bakar 7703 hafizulhanif
(Ketua Cawangan) Farahzaida binti Abdul Kader 7704 farah
Ahmad Miswan bin Ibrahim 7707 miswan Zurena binti Ramli 7705 zurena
Mardziah binti Marzuki 7710 mardziah Mad Duan bin Haron 7708 duan
Siti Husna binti Mohd Khirrudin 7709 husna Abdul Rahman bin Ariffin 7711 rahman
Ayuni Akmalina binti Alias 7700 ayuni Shahrin bin Ismail 7711 shahrin
Masri binti Hj. Mat Saad 7714 masri Mohd Firdaus bin Baharom 7713 firdausbaharom
Zulkifli bin Asli - zulkifli_asli Abdul Malik bin Mat Radzi 7712 malikradzi
Faizalamizul bin Mhd Puzi - faizalamizul Johari bin Deris 7713 johari
Azlan bin Kamarulzaman - azlan
Muhd Fitri Safwan Bin Ghazali (PSH) - fitrisafwan@gmail.com
*Kemaskini sehingga Februari 2019

Pusat Sains Negara Kuala Lumpur Pusat Sains Negara Cawangan Wilayah Utara (PSNCWU)
Pusat Sains Negara Pusat Sains Negara
Kementerian Tenaga, Sains, Teknologi, Alam Sekitar & Perubahan Iklim Cawangan Wilayah Utara,
Persiaran Bukit Kiara, Gunung Keriang,
50662 Bukit Kiara, Kuala Lumpur 06500 Alor Setar, Kedah
Tel : +603-2089 3400 Fax : +603-2089 3401 Tel : +604-720 7700 Fax : +604-720 7701